W maju uczestnicy bibliotecznego Klubu Emeryt :) pl spotkali się cztery razy (8, 15, 22 i 29.05.2019 r.). Były to ostatnie zajęcia przed wakacjami, kolejne odbędą się już jesienią :)

0529 DSC0085

8 maja tematem zajęć było bezpieczeństwo sieci mobilnych.

15 maja uczestnicy zapoznali się z tematem: Sieć 5G, przemysł 5.0 i przyszłość technologii SI.

22 maja Klubowicze wzięli udział w historycznej lekcji regionalnej podczas której zwiedzili wnętrza włodawskiego muzeum oprowadzani przez Pana Bogusława Smolika.
Muzeum - Zespół Synagogalny we Włodawie – serdeczne podziękowania :)

29 maja tematem zajęć były bezpieczne wakacje. Uczestnicy rozmawiali nie tylko o przygotowaniu się na różne pogodowe niespodzianki, ale też o sposobach ustrzeżenia się przed „urlopowymi” oszustwami.

Zajęcia prowadził Pan Jacek Żurawski, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie (8 maja, w zastępstwie, Marek Paszkowski).

Na następne zajęcia Klubu Emeryt :) pl zapraszamy już po wakacjach (4 września 2019 r.), a naszym Klubowiczom życzymy udanego wypoczynku :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii.

Edyta Pietrzak