ogłasza w dniach 1 - 31 maja 2024 r.
ABOLICJĘ KSIĄŻKOWĄ

Tekst: Uwaga Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie ogłasza w dniach 1 - 31 maja 2024 r. ABOLICJĘ KSIĄŻKOWĄ Wszyscy czytelnicy, którzy przekroczyli terminy zwrotu książek, nie będą podlegać regulaminowej opłacie za ich przetrzymanie, jeżeli dokonają zwrotu od 1 do 31 maja. Książki można zwracać w książkomacie. Wróć do nas książeczko. Na dole znajduje się logo biblioteki oraz rysunek książek na żółtym tle.

Wszyscy czytelnicy, którzy przekroczyli terminy zwrotu książek, nie będą podlegać regulaminowej opłacie za ich przetrzymanie, jeżeli dokonają zwrotu od 1 do 31 maja 2024 r.

Książki można zwracać w książkomacie.

W dniu 2 maja 2024 r. (czwartek) Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie przy Al. J. Piłsudskiego 66 będzie nieczynna.

Czytelników zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Przechodniej 13, 22-200 Włodawa (godz. 9.30-17.00).

Zarządzenie Nr 6/2024 Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie z dnia 25 kwietnia 2024 roku w sprawie zmiany harmonogramu pracy Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.

zaprasza
na wystawę malarstwa

Jolanty Kuśmierz

Trwałe punkty odniesienia

Plakat anonsujący wydarzenie. Treść na plakacie zgodna z tekstem anonsu.

wernisaż: 8 maja 2024 r. (środa), godz. 17.00

Galeria Na Parterze
ul. Przechodnia 13, 22-200 Włodawa

Ogromnym smutkiem i głębokim żalem wypełniła serca włodawskich bibliotekarzy i czytelników wiadomość o śmierci Bogusława Smolika – Bogusia.

Mężczyzna w szalu i cylindrze. Zdjęcie czarno-białe

W bólu po zmarłym łączy się z Rodziną społeczność Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie z przesłaniem Victora Hugo „Nie jesteś już tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy", „bo w świecie ducha nie ma pożegnania…” (św. Jan).
Boguś pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowy kreator słów poetyckich i prozatorskich, wybitny orator i animator wydarzeń kulturalnych – zawsze radosny i uśmiechnięty, wypełniony dobrem i życzliwością dla innych.

zaprasza na

Noc z Andersenem
Włodawskie baśni malowanie

Plakat anonsujący wydarzenie. Element dekoracyjny: baśniowa przyroda. Informacja na plakacie zgodna z treścią anonsu

26 kwietnia 2024 r. (piątek), godz. 17.00-20.00

Galeria Na Parterze
ul. Przechodnia 13

Liczba miejsc ograniczona: 30 osób.
Uczestnicy: uczniowie kl. I-IV szkoły podstawowej - czytelnicy biblioteki.
Zapisy przyjmujemy od 11 kwietnia 2024 r.
Formularze dla rodziców dostępne w Oddziale dla Dzieci.

Zmieniają się terminy otwarcia Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie, w następujący sposób:
1) w dniu 29 marca 2024 roku (piątek), Biblioteka Główna oraz Filia nr 5 będą czynne w godzinach od 9.00 do 13.00;
2) w dniu 30 marca 2024 roku (sobota), Biblioteka Główna będzie nieczynna.

Zarządzenie Nr 3/2024 Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie z dnia 20 marca 2024 roku w sprawie zmiany harmonogramu pracy Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.

Kartka z życzeniami świątecznymi

Międzygminny Związek Celowy z siedzibą we Włodawie, zaprasza do udziału w anonimowym badaniu ankietowym dotyczącym segregowania odpadów i szeroko pojętej ekologii.

Napis ankieta na pomarańczowym tle

Szczegółowe informacje i ankieta na stronie: Międzygminny Związek Celowy z siedzibą we Włodawie