Obierz kurs na języki obce. Przyjdź do biblioteki!

Dzięki udziałowi w projekcie „Kurs na języki obce” oferujemy naukę aż pięciu języków obcych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego.

Lerni, kurs nauki języków obcych Lerni, kurs językowy

Każdy użytkownik może uzyskać bezpłatny dostęp do e-learningowych kursów przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci od 10 roku życia. Kursy są dostępne na multimedialnej platformie https://lerni.us/. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Do korzystania z kursów wystarczą: komputer, tablet lub smartfon, a także dostęp do Internetu. Każdy użytkownik biblioteki, wyznaczony przez koordynatora może otrzymać własny dostęp do platformy https://lerni.us/ (projekt umożliwia korzystanie z 60% znajdujących się tutaj materiałów). W rezultacie można uczyć się w bibliotece, korzystając z komputerów i urządzeń mobilnych należących do placówki lub własnych.

Biblioteka oferuje dostęp do kursów dzięki udziałowi w projekcie „Kurs na języki obce”. Jest to nowy program firmy Funmedia realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dzięki niemu biblioteki publiczne z całej Polski mogą oferować naukę języków obcych.

Z oferty można skorzystać w siedzibie głównej biblioteki (ul. Przechodnia 13, Włodawa) oraz w Filii nr 5 (al. J. Piłsudskiego 66, Włodawa).

Zapraszamy!

Jesteś› tutaj: Strona główna