Rozegrani, roześmiani - Targi Edukacji Kulturalnej Młodzi LUBią Kulturę

W poniedziałek, 21 listopada 2016 r., Joanna Orzeszko i Urszula Panasiuk reprezentowały włodawską bibliotekę podczas Targów Edukacji Kulturalnej Młodzi LUBią Kulturę, które odbyły się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

CSK Lublin, Targi Edukacji Kulturalnej, 21.11.16 r.

Targi te to podsumowanie pierwszego roku działań związanych z programem „Młodzi LUBią Kulturę. Lubelska sieć edukacji kulturalnej. “ – 3 – letniego projektu współfinansowanego z Narodowego Centrum Kultury w ramach ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura na lata 2016 – 2018.

Targi przyciągnęły liczne grono nauczycieli, uczniów i animatorów z całego województwa lubelskiego (łącznie ze wspaniałą reprezentacją naszego miasta w postaci uczniów z miejscowych gimnazjów i szkół średnich). Na niewielkim stoisku biblioteki zaprezentowaliśmy najciekawsze tytuły książek dla dzieci i młodzieży, gry towarzyskie, zdjęcia z organizowanych przez nas wydarzeń i oczywiście nasz hymn - „Biblioteczny Song”.

Gościom i organizatorom dziękujemy za super zabawę!

Urszula Panasiuk

Jesteś› tutaj: Strona główna