Zapraszamy na wystawę prac Klaudii Pakuły "Od kreski do koloru"

zaprasza na wernisaż rysunku
Klaudii Pakuły
"Od kreski do koloru"

pakula plakat 01

27 września 2017 r., godz. 10:00
Galeria Na Piętrze
MBP we Włodawie
ul. Przechodnia 13

Klaudia Pakuła ma prawie 14 lat, chodzi do drugiej klasy Publicznego Gimnazjum nr 2 we Włodawie. Mieszka w Korolówce. Kocha zwierzęta. Posiada psa i króliki.
Od najmłodszych lat uwielbia rysować. Zaczynała od kredek, teraz jej prace łączą różne style i formy. Używa głównie cienkopisów i promarkerów. Ma niezliczoną liczbę ołówków, kredek oraz papieru o różnej gramaturze i fakturze. Ciągle eksperymentuje dla uzyskania lepszego efektu. Wszędzie szuka inspiracji, głównie w Internecie i książkach. Przepada za anime i fantasy. Należy do grup rysujących min. swoje własne universa, mangi i interesujących się kulturą Japonii. Pasją tworzenia zaraża innych. Chciałaby kontynuować naukę w szkole plastycznej. Marzy o podróży do kraju kwitnącej wiśni.

Jesteś› tutaj: Strona główna