Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Włodawski Dom Kultury zaprasza na kurs tańca towarzyskiego

Email Drukuj PDF

Zajęcia poprowadzą Melania Cieślińska oraz Edgar Sztuce Vel Stuzmania reprezentują klub tańca towarzyskiego Zamek Lublin, Anety i Łukasza Pawlak.
Posiadają na swoim koncie wiele prestiżowych tytułów. Są zwycięzcami wielu turniejów ogólnopolskich jak i zagranicznych, oraz turniejów rangi Grand Prix Polski.

wdk, taniec towarzyski, kurs

Nasza nowa para prowadząca to finaliści Ukrainian Open Championships 2016. Do tego wielokrotni Mistrzowie Okręgu Lubelskiego, II vice-Mistrzowie Polski Akademickich w Tańcach Standardowych, II vice-Mistrzowie Polski w 10 Tańcach 2017 roku, wielokrotni finaliści Mistrzostw Polski, II vice-Mistrzowie Pucharu Polski w Tańcach Standardowych i w Tańcach Latynoamerykańskich, półfinaliści Pucharu Europy w 10 Tańcach w Dniepropietrowsku oraz ćwierćfinaliści Pucharu Europy w Tańcach Latynoamerykańskich w Portugalii. Czy trzeba Was jeszcze przekonywać!

Nauką będą objęte tańce standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński i inne) oraz tańce latynoamerykańskie (samba, rumba, cha cha, jive czy foxtrot). Tym razem nasza "taneczna" propozycja skierowana jest do dorosłych, młodzieży jak również do najmłodszych. W zależności od ilości zgłoszeń i uwarunkowań wiekowych powstaną odpowiednie grupy a my poinformujemy zainteresowanych o szczegółach poprzez nasz fanpage oraz stronę wdk.wlodawa.eu.Czekamy na Wasze zgłoszenia. Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach wystarczy że zadzwonisz do sekretariatu WDK (82 57 21 751) lub zgłosić się osobiście. Możesz przyjść na pierwsze zajęcia 27 września o godz. 18:00 i sprawdzić, czy ci to odpowiada.
Możesz zgłaszać chęć uczestnictwa w zajęciach tańca towarzyskiego nawet, gdy nie posiada się partnera. Wystarczy podać taką informację przy rejestracji. Została do tego stworzona „Lista osób poszukujących partnera/partnerki".
Pierwsze zajęcia już w najbliższą środę 27.09 o godz. 18:00 w sali Sezam Włodawskiego Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy małych i dużych pasjonatów tańca!

Informacja:
Włodawski Dom Kultury

Jesteś› tutaj: Strona główna

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie