Zapraszamy na spotkanie autorskie z Profesorem Stanisławem Leonem Popkiem

Miejska Biblioteka Publiczna i Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich we Włodawie
serdecznie zapraszają miłośników dobrej i pięknej literatury
10 października 2017 r. na godz. 16:00 do Galerii "Na Parterze" przy ul. Przechodniej 13
na spotkanie autorskie z Profesorem Stanisławem Leonem Popkiem

Stanisław Leon Popek, spotkanie autorskie, 10.10.17 r.

Wiodącym wątkiem wydarzenia będzie premierowa promocja najnowszego dzieła literackiego Stanisława Leona Popka "Mroki pamięci", w którym autor starając się uzyskać odpowiedź na fundamentalne filozoficzne pytanie "Kim jest człowiek?" nawiązuje do dotykających tego zagadnienia wątków literackich ze swojego wcześniejszego zbioru opowiadań "Sny z wieży milczenia", obecnych także w jego powieściach "Dwunaste skrzypce" i "Oczy ikony".

Moderatorem spotkania będzie Zbigniew Okoń – poeta, krytyk literacki, znawca twórczości Profesora, a nade wszystko jego przyjaciel, który podjął się stricte analitycznej diatryby w tym właśnie kontekście; zechcąc porównać problebatykę "Mroków pamięci" z innymi utworami autora oraz z ich odbiorem czytelniczym.

Zainteresowanych zakupem zbioru opowiadań "Mroki pamięci" informujemy, że będą dostępne w dniu spotkania w cenie 25,00 zł od egzemplarza. Dochód uzyskany ze sprzedaży książek Profesor pragnie przeznaczyć na jednorazowe stypendium dla młodego mieszkańca Włodawy, uzdolnionego artystycznie, pisarsko lub poetycko. Szczegóły przedstawione zostaną w trakcie spotkania.

Stanisław Leon Popek, spotkanie autorskie, 10.10.17 r.Stanisław Leon Popek, spotkanie autorskie, 10.10.17 r.

SPOTKAJMY SIĘ – POROZMAWIAJMY – PODYSKUTUJMY LITERACKO
w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie