Zaproszenie na lekcje patriotyczne

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym LEPSZE JUTRO
Gmina Miejska Włodawa
serdecznie zapraszają uczniów, nauczycieli
oraz wszystkie osoby zainteresowane z terenu powiatu włodawskiego
na LEKCJE PATRIOTYCZNE

A to Polska właśnie - lekcje patriotyczne

Lekcje prowadzi Pan Szczepan Ignaczyński
- artysta, kolekcjoner i wielki pasjonat sztuki, czciciel św. Jana Pawła II, w oparciu o kolekcję własną 38 kapliczek pt. Jan Paweł II i Kapliczki polskie.

Realizacja w formie spotkań w szkołach oraz lekcje otwarte w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Lekcje otwarte w MBP (grupy do 20 os. / godz. do uzgodnienia) w dniach 11-10-2017, 18-10-2017

Terminy ustalamy indywidualnie ze szkołami.

Udział bezpłatny!

Wszelkie uzgodnienia i rezerwacje terminów
tel. 601 832 931, mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

DOKUMENTY DO POBRANIA:
1. Regulamin
2. Karta zgłoszeniowa

Lekcje patriotyczne realizowane są w ramach Projektu "A to Polska właśnie... kampania edukacyjna z udziałem niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z powiatu włodawskiego" dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa" koordynowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Lepsze Jutro" we Włodawie przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną we Włodawie oraz Gminą Miejską Włodawa.

Jesteś› tutaj: Strona główna