Krwiodawcy zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Przed nami 26. finał WOŚP. W tym roku z orkiestrą Jurka Owsiaka zagrają również krwiodawcy z Włodawy.

rckik 01

– 14 stycznia zapraszamy krwiodawców z Włodawy i okolic do udziału w akcji poboru krwi w ramach dwudziestego szóstego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Krew będzie można oddać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Włodawie (al. J. Piłsudskiego 66) w godzinach od 11 do 15 – mówi Tomasz Orzeszko prezes włodawskiego Klubu Honorowego Dawcy Krwi.

Osoby chcące oddać krew powinny być wypoczęte, po lekkim posiłku i posiadać dowód tożsamości. Akcja poboru krwi to tylko jedna z wielu atrakcji tegorocznego finału WOŚP we Włodawie. Tradycyjnie w sali kina Włodawskiego Domu Kultury odbywać się będą koncerty i licytacje. W programie przewidziany jest również bieg ulicami miasta i „morsowanie" nad jeziorem Białym.

Informacja: UM Włodawa

Jesteś› tutaj: Strona główna