Młodzież z ZSZ nr 1 i II LO z wizytą w bibliotece

19 grudnia 2017 r. Bibliotekę odwiedziła grupa młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie. Współpracująca z naszą placówką Pani Halina Karpiuk, nauczyciel-bibliotekarz biblioteki szkolnej, corocznie organizuje wycieczki uczniów, w czasie których zachęcamy ich wspólnie do korzystania z oferty MBP we Włodawie. Tym razem młodzieży towarzyszył również nauczyciel-wychowawca pan Zbigniew Sidoruk.

ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie, 19.12.17 r.

Podczas tej wizyty młodzież miała okazję poznać wszystkie działy biblioteki, zasady korzystania z usług, a także zwiedzić aktualne wystawy prezentowane w naszych galeriach: „Spowiedź przez sztukę" (Galeria Na Poddaszu), „A to Polska właśnie..." (Galeria Na Piętrze) oraz wystawę prac artystów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Twórców Kultury Nadbużańskiej im. J. Kalinowskiego we Włodawie (Galeria Na Parterze).

Beata Wulczyńska

Jesteś› tutaj: Strona główna