Nowy rekord dla WOŚP we Włodawie

Dziękujemy za wasze gorące serca!!!
Jesteśmy szczęśliwi, że po raz kolejny padł rekord zbiórki do puszek wolontariuszy WOŚP. To niesamowite jak bardzo potrafimy się zjednoczyć podczas akcji charytatywnych. Nie ukrywamy, że zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była w ostatnim czasie naszym priorytetem, stąd też ta olbrzymia radość, że wszystko poszło zgodnie z planem a nawet przerosło nasze oczekiwania.

wdk 03
Rekord padł również w punkcie krwiodawstwa we Włodawie, gdzie krew oddało 27 chętnych! :) :) :)
Po raz pierwszy w ramach akcji WOŚP odbył się I WŁODAWSKI BIEG WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Cieszymy się niezmiernie z bardzo wysokiej frekwencji. Pomimo niesprzyjającej aury wzięło w nim udział 26 miłośników sportu.
Serdecznie Wam dziękujemy! Cieszy nas fakt, że świadomość niesienia pomocy poprzez Wielką Orkiestrę jest coraz większa. To wyjątkowe uczucie móc obserwować jak ludzie poświęcają swój czas i energię by pomagać (w tym roku noworodkom). To nasz wspólny sukces.
Jesteście wspaniali!

Włodawski Dom Kultury