Dzień Kobiet we włodawskim Krwiodawstwie

Dnia 8 marca w odpowiedzi na nasz apel, do Włodawskiego Punktu Krwiodawstwa przybyło 8 kobiet, aby w ten niekonwencjonalny sposób uczcić to święto. Postanowiły przyjść z pomocą i pokazać że każdy może ratować życie.

Atmosfera była naprawdę świąteczna, kobiety otrzymały kwiatki i wspólnie świętowaliśmy. W imieniu swoim oraz pacjentów, którym oddana krew uratuje zdrowie i życie składamy serdeczne podziękowania tym Paniom, które odpowiedziały na naszą prośbę.

Pielęgniarka Ewa Masiukiewicz wraz z koleżanką Jadwigą Pawlik od wielu lat systematycznie oddają krew. Pracując w szpitalu doskonale wiedzą jak ten lek nie do zastąpienia jest potrzebny.
Cieszymy się bardzo, że apel spotkał się odzewem, liczymy na dalszą współpracę. Dziękujemy za ten wspaniałomyślny dar serca.
Sponsorem słodkości była Firma T. i H. Siemiak z Włodawy.

J.T i K.S.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie