Zapraszamy na wieczór autorski Czesławy Demczuk

zaprasza na wieczór autorski

Czesławy Demczuk

"Dźwięki serc z nutą poezji i muzyki"

połączony z promocją ksiażek
"Słowami serca" i "Wiosna w wersach"

demczuk plakat 02

8 czerwca 2018 r., godz. 17.00
Galeria Na Parterze MBP Włodawa
ul. Przechodnia 13

Czesława Teresa Demczuk – poetka, recytatorka, artystka należąca do grupy poetyckiej „Nadbużańska Fraza" będącej integralną częścią Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.
Laureatka konkursów poetyckich.
Zadebiutowała w 2014 r. w Kwartalniku Społeczno-Kulturalnym „Wschód".
Jej wiersze ukazywały się w zbiorach: „Zeszyt poetycki 2015", „Zeszyt poetycki 2016", „Zeszyt poetycki 2017" (wydane przez STKN); „Poezja o życiu" (Stowarzyszenie Łączmy siły, 2014 r.) oraz „Spacer z Minerwą po słowach" (Towarzystwo Przyjaciół Nałęczowa, 2018 r.).
W 2017 r. wydała autorski tomik wierszy „Echa Polesia" (którego promocja odbyła się w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie, 29 września 2017 r.), ponadto jej utwory znalazły się w wydawnictwie „Wielcy pszczelarze Ziemi Włodawskiej" (ta książka również była prezentowana w naszej bibliotece, 24 listopada 2017 r., podczas spotkania z jednym z jej autorów, Cezarym Krukiem).
Kolejną publikacją zawierającą wiersze Czesławy Demczuk był album "Odgłosy pamięci Katynia" (2018 r.) wydany w ramach współpracy ze stowarzyszeniem "Rodzina Katyńska Włodawa". Promocja wydawnictwa odbyła się w MBP Włodawa, 28 lutego 2018 r.

Jesteś› tutaj: Strona główna