MEGAMATMA w bibliotece!

Przyjdź do biblioteki i naucz się matematyki! Bezpłatnie!

Megamatma w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie zaprasza na bezpłatny e-learningowy (komputerowy) kurs matematyki MEGAMATMA.
Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą przypomnieć sobie definicje, powtórzyć nabyte wiadomości oraz przygotować się do czekających ich egzaminów. Zakres proponowanego materiału zawiera informacje od poziomu szkoły podstawowej aż po studia.
Do korzystania z niego wystarczy komputer z dostępem do Internetu.

Megamatma w bibliotece

Kurs udostępniamy w Dziale Regionalnym, Oddziale dla Dzieci, Czytelni Internetowej (I piętro MBP) i Filii nr 5 (ul. Piłsudskiego 66) do 15 marca 2015 r., zapewniamy stanowiska komputerowe w godzinach pracy wyznaczonych agend.

Cechy MEGAMATMY:

- E-zasoby w Internecie na stronie www.megamatma.pl.
- Programy nauczania matematyki na każdy poziom edukacji z hiperłączami do tematów klasówek.
- Obszerne materiały z zakresu szkoły podstawowej (kl. 4-6), gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej i studiów.
- Dokładnie wytłumaczona teoria, z praktycznymi zadaniami rozwiązanymi krok po kroku.
- Panel interaktywny klasówek i testów z rozwiązaniami każdego zadania.
- Zestawy wzorów, słownik matematyczny i kącik MM dla wymagających.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z kursem: Wprowadzenie do projektu.

Zapraszamy:
Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie:
Dział Regionalny, Oddział dla Dzieci i Czytelnia Internetowa: poniedziałek – piątek 9:30-17:00;
Filia nr 5 (ul. Piłsudskiego 66): poniedziałek – piątek 11:00-18:00.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy MEGAMATMA w bibliotece!