Zakończyły się zajęcia dwóch pierwszych grup bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Ostatnie zajęcia Grupy A, prowadzonej przez dyrektora MBP Jacka Żurawskiego, odbyły się 28 lutego,

Obsługa komputera od podstaw - luty Gr A

27 lutego, po raz ostatni spotkali się uczestnicy Grupy B, nad którą opiekę sprawował Marek Paszkowski.

Obsługa komputera od podstaw - luty Gr B

W pierwszej (lutowej) turze kursu wzięło udział łącznie 26 uczestników. Każda z grup spotkała się na 8 zajęciach uczestnicząc w 16 godzinach kursu. Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem certyfikatów absolwentom kursu.

W marcu rozpoczęły się zajęcia kolejnych grup. Uczestnicy, podzieleni na dwie grupy, spotykać się będą po dwa razy w tygodniu.

W kwietniu planuje się powstanie kursu dla grupy średnio zaawansowanej.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie zajęć lutowych grup