Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - druga tura

Odbyły się już pierwsze zajęcia obydwu grup drugiej tury bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw". Uczestnicy będą spotykać się w tym składzie do końca marca.
Podczas pierwszych zajęć kursanci zapoznali się z budową komputera i podstawami właściwej eksploatacji sprzętu.

Harmonogram zajęć Grup A i B w marcu 2014.

Obsługa komputera od podstaw - druga tura

Grupa A spotkała się w poniedziałek (03.03.14 r.), wykłady prowadził dyrektor MBP Jacek Żurawski. Kolejne spotkanie odbędzie się już w piątek 7 marca w sali naukowej MBP.

Obsługa komputera od podstaw - druga tura

Zajęcia Grupy B odbyły się dzisiaj (04.03.14 r.); spotkanie prowadził Marek Paszkowski. Następne zajęcia już w czwartek, 6 marca.

Obsługa komputera od podstaw - druga tura

Zajęcia odbywają się w ramach bibliotecznego Klubu EmerytUśmiechpl i mają na celu przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu grupy społecznej seniorów i zapoznanie z nowoczesną technologią.

Zajęcia:
Grupa A: poniedziałki
(3, 10, 17, 24) i piątki (7, 14, 21, 28) marca; zajęcia prowadzi dyrektor MBP, Jacek Żurawski.
Grupa B: wtorki (4, 11, 18, 25) i czwartki (6, 13, 20, 27) marca; spotkania prowadzi Marek Paszkowski.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Sali Naukowej MBP w godz. 11.00-13.00

Galeria zdjęć:
Spotkania Grupy A
Spotkania Grupy B

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - druga tura