Klub Emeryt :) pl i Książka i prasa w Internecie

Pierwsze marcowe spotkanie (05.03.14 r.) Klubu EmerytUśmiechpl odbyło się w sali konferencyjnej biblioteki. Temat zajęć: Książka i prasa w Internecie.

Klub Emeryt :) pl i Książka i prasa w Internecie

Dzisiejsze zajęcia były pierwsze w cyklu spotkań dotyczących świata kultury w Internecie.
Wirtualna sieć informatyczna umożliwia zamieszczenia wielkiej liczby wszelkiego typu informacji. Istnieją też witryny, które są ukierunkowane na upowszechnienie kontaktu z literaturą.

Klub Emeryt :) pl i Książka i prasa w Internecie

Proponowane rozwiązania dotyczą zarówno dostępu do całej treści publikacji jak i fragmentów słowa pisanego. Różne formy udostępnianych zasobów wpływają na atrakcyjność oferty jednocześnie poszerzając grono potencjalnych odbiorców.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Marcowe zajęcia Klubu będą dotyczyły świata kultury w Internecie.
12 marca (środa) o godz. 13.00 w sali naukowej klubowicze spotkają się by omawiać temat: Radio i muzyka w Internecie.

Tematy następnych spotkań:
Telewizja i film w Internecie (19 marca),
Muzea i galerie w Internecie (26 marca).

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zajęciach.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Książka i prasa w Internecie