ROCZNA SPRAWOZDAWCZOŚĆ BIBLIOTECZNA 2013

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie zakończyła okres sprawozdawczy z działalności w 2013 r. Wypełnione formularze, różnego rodzaju zestawienia i dane opisowe dostarczone zostały do Głównego Urzędu Statystycznego i Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie.
Ze sprawozdaniem opracowanym dla Rady Miejskiej we Włodawie można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej, do którego przekierowanie znajduje się na bibliotecznej stronie internetowej w banerze BIP.

O tym co było w 2013 i co nas czeka w 2014 można też zobaczyć w prezentacji Krótkie podsumowanie naszej działalności w 2013 r.

Roczna sprawozdawczość biblioteczna 2013

W PODSUMOWANIU KOŃCOWYM:

Co czwarty mieszkaniec Włodawy jest naszym Czytelnikiem.

1 statystyczny Czytelnik biblioteczny wypożyczył 19 książek, co dało mu oszczędności w budżecie domowym 722 zł.

Ile jeszcze mógł zaoszczędzić korzystając z naszej oferty?

Czytanie prasy (prenumerata 23 tytułów) – 5500zł
Korzystanie z Internetu – 990 zł
____________________________________________________

Razem = 7212 zł

Oferta nasza jest znacznie bogatsza:
możliwość nieodpłatnego wypożyczania zbiorów multimedialnych, zwiedzanie wystaw, udział w spotkaniach autorskich, koncertach, kursach itp. itd.

Małgorzata Zińczuk

Chcesz uczestniczyć oszczędnie w bogatym życiu kulturalnym – przyjdź do Biblioteki.

ZAPRASZAMY!

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy ROCZNA SPRAWOZDAWCZOŚĆ BIBLIOTECZNA 2013