Polska Pięknieje

Projekt „Poprawa dostępności do zasobów Miejskiej Biblioteki Publicznej dla mieszkańców Włodawy“ został zakwalifikowany do kolejnego etapu VII edycji Konkursu Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich.

Kapituła konkursu spośród wszystkich zgłoszonych projektów wybiera kandydatów do nominacji (maksymalnie 6 projektów w każdej z kategorii). Projekt „Poprawa dostępności do zasobów Miejskiej Biblioteki Publicznej dla mieszkańców Włodawy“ znalazł się wśród kandydatów do nominacji w kategorii Miejsce przyjazne dzieciom. Na posiedzeniu kapituły konkursowej w dniu 20 marca 2014 r. w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju mieliśmy okazję zaprezentować zrealizowane przedsięwzięcie i odpowiadać na pytania członków Kapituły.

W najbliższych dniach ogłoszona zostanie lista nominowanych (maksymalnie 3 projekty z każdej kategorii), spośród których wybierani są laureaci – zdobywcy nagrody głównej w każdej kategorii.

Nagrody przyznawane są w siedmiu kategoriach:

• Rewitalizacja
  • Zabytek
  • Produkt promocyjny
  • Obiekt turystyczny
  • Turystyka aktywna
  • Turystyka transgraniczna i międzynarodowa
  • Miejsce przyjazne dzieciom

Informacja: UM Włodawa

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Kandydat do nominacji w Konkursie "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich"