Zakończyły się zajęcia drugiej tury bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Ostatnie zajęcia Grupy A, prowadzonej przez dyrektora MBP Jacka Żurawskiego, odbyły się 28 marca,

Obsługa komputera od podstaw, Gr A, marzec 2014 r.

27 marca, po raz ostatni spotkali się uczestnicy Grupy B, nad którą opiekę sprawował Marek Paszkowski.

Obsługa komputera od podstaw, Gr B, marzec 2014 r.

W drugiej (marcowej) turze kursu wzięło udział łącznie 18 uczestników. Każda z grup spotkała się na 8 zajęciach uczestnicząc w 16 godzinach kursu. Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem certyfikatów absolwentom kursu.

W kwietniu rozpoczną się zajęcia kolejnych grup. Uczestnicy będą spotykać się zarówno na kursach dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie zajęć marcowych grup