Od 1 lipca ponownie zapraszamy do odwiedzin naszej Filii przy Al. J. Piłsudskiego 66 od środy do piątku w godzinach 10.00-13.00 (13.00-14.00 przerwa) i 14.00-17.00 (tutaj: Aktualne zasady korzystania z FiliiProcedura zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie w trakcie epidemii COVID-19 dla użytkowników Biblioteki).

W związku z sytuacją epidemiczną wypożyczanie zbiorów Biblioteki (również zbiorów Czytelni) odbywa się tylko na zewnątrz do domu. Nadal pozostaje zawieszony wolny dostęp do księgozbioru.

W Bibliotece Głównej udostępniamy na potrzeby Czytelników dwa terminale Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA ze zbiorów Biblioteki Narodowej.
Wypożyczenia, których termin zwrotu przypadał na okres zamknięcia biblioteki zostały przedłużone do 31 lipca.
Jednocześnie przypominamy, że aby wypożyczyć książki, należy je najpierw zamówić (osobiście, telefonicznie, e-mailem - kontakt na stronie www.mbpwlodawa.pl) i odebrać w terminie do 3 dni.
Bardzo dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość w tym trudnym dla wszystkich czasie! Mamy nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy i będziemy mogli Was gościć w bibliotece bez żadnych barier i utrudnień!