Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - trzecia tura

Odbyły się już pierwsze zajęcia trzeciej tury bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw". Grupy zostały podzielone w zależności od stopnia zaawansowania na początkujących (A1 i B1) oraz średnio zaawansowanych (A2 i B2) i każda z nich będzie uczestniczyć w ośmiu spotkaniach.

Harmonogram zajęć Grup A i B:

Obsługa komputera od podstaw, trzecia tura

Grupy A po raz pierwszy spotkały się w piątek (04.04.14 r.) w Dziale Regionalnym MBP; wykłady prowadził dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Pierwsze zajęcia Grup B odbyły się w czwartek (03.04.14 r.); spotkania prowadził Marek Paszkowski.

Zajęcia odbywają się w ramach bibliotecznego Klubu EmerytUśmiechpl i mają na celu przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu grupy społecznej seniorów i zapoznanie z nowoczesną technologią.

Zajęcia:
Grupa A1 i A2: poniedziałki i piątki; zajęcia prowadzi dyrektor MBP, Jacek Żurawski.
Grupa B1 i B2: wtorki i czwartki; spotkania prowadzi Marek Paszkowski.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Sali Naukowej MBP w godz.:
A1 i B1: 10.00-12.00;
A2 i B2: 13.00-15.00.

Galeria zdjęć:
Spotkania Grupy A1 (początkujący) i A2 (średnio zaawansowani).
Spotkania Grupy B1 (początkujący) i B2 (średnio zaawansowani).

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - trzecia tura