Klub Emeryt :) pl i Wirtualne podróże. Ameryka Północna

Podczas dzisiejszych (23.04.14 r.) zajęć uczestnicy Klubu EmerytUśmiechpl zwiedzali kolejny kontynent poznając atrakcje turystyczne Ameryki Północnej.

Klub Emeryt :) pl i Wirtualne podróże. Ameryka Północna

Uczestnicy spotkania odbyli wirtualną podróż po krajach Ameryki Północnej. Rozpoczynając od krajobrazów mroźnej Grenlandii, a kończąc w upalnym regionie Ameryki Środkowej.

Podróżując po Nowym Świecie zwiedzili także Stany Zjednoczone, podziwiając rozległy terytorialnie i kulturowo kraj. Odwiedzili też znany z różnorodnego klimatu Meksyk i urokliwą Panamę.

Klub Emeryt :) pl i Wirtualne podróże. Ameryka Północna

Wszystkim zainteresowanym internetowym poznawaniem uroków Ameryki Północnej polecamy m. in.:

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Kolejne spotkanie odbędzie się 30 kwietnia (środa) o godz. 13.00 w sali naukowej, klubowicze odwiedzą Amerykę Południową i Antarktydę.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zajęciach.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Wirtualne podróże. Ameryka Północna