Zakończyły się zajęcia trzeciej tury bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Podsumowujące zajęcia obydwu Grup A (A1 początkujących i A2 średnio zaawansowanych), prowadzonych przez dyrektora MBP Jacka Żurawskiego, odbyły się 5 maja,

Obsługa komputera od podstaw, Gr A1, kwiecień 2014 r. Obsługa komputera od podstaw, Gr A2, kwiecień 2014 r.

29 kwietnia po raz ostatni spotkali się uczestnicy Grup B (B1 początkujących i B2 średnio zaawansowanych), nad którymi opiekę sprawował Marek Paszkowski.

Obsługa komputera od podstaw, Gr B1, kwiecień 2014 r. Obsługa komputera od podstaw, Gr B2, kwiecień 2014 r.

W trzeciej (kwietniowej) turze kursu wzięło udział łącznie 52 uczestników. Każda z grup spotkała się na 8 zajęciach uczestnicząc w 16 godzinach kursu. Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem certyfikatów absolwentom kursu.

W maju rozpoczną się zajęcia na poziomie średnio zaawasownym, dla grup, które ukończyły kurs podstawowy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii:
Grupa A1,
Grupa A2,
Grupa B1,
Grupa B2.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie zajęć kwietniowych grup