Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - czwarta tura

Odbyły się już pierwsze zajęcia czwartej tury bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw". Są to kontynuacje zajęć na poziomie średnio zaawansowanym dla grup, które ukończyły podstawowy kurs.
Harmonogram zajęć Grup A i B:

Obsługa komputera od podstaw, czwarta tura

Grupy A po raz pierwszy spotkały się w poniedziałek (12.05.14 r.) w Dziale Regionalnym MBP; wykłady prowadził dyrektor MBP Jacek Żurawski.

Pierwsze zajęcia Grup B odbyły się we wtorek (13.05.14 r.); spotkania prowadził Marek Paszkowski.

Zajęcia odbywają się w ramach bibliotecznego Klubu EmerytUśmiechpl i mają na celu przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu grupy społecznej seniorów i zapoznanie z nowoczesną technologią.

Zajęcia:
Grupa A1 i A2: poniedziałki i piątki; zajęcia prowadzi dyrektor MBP, Jacek Żurawski.
Grupa B1 i B2: wtorki i czwartki; spotkania prowadzi Marek Paszkowski.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Sali Naukowej MBP w godz.:
A1 i B1: 10.00-12.00;
A2 i B2: 13.00-15.00.

Galeria zdjęć:
Spotkania Grupy A1 i A2
Spotkania Grupy B1 i B2

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - czwarta tura