Klub Emeryt :) pl i Fotografia cyfrowa cz. 4

Podczas dzisiejszych (28.05.2014 r.) zajęć uczestnicy Klubu EmerytUśmiechpl kontynuowali omawianie tematu dotyczącego fotografii cyfrowej.

Klub Emeryt :) pl i Fotografia cyfrowa cz. 4

Dzisiejsze zajęcia Klubu zamykały cykl spotkań dotyczących tworzenia i edycji fotografii cyfrowej. Uczestnicy poznawali kolejne tajniki pracy z wirtualnymi obrazami oraz utrwalali wiedzę nabytą podczas poprzednich wykładów.

Klub Emeryt :) pl i Fotografia cyfrowa cz. 4

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

W czerwcu klubowicze będą uczestniczyć w spotkaniach kursu „O finansach... w bibliotece”.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w w/w kursie zapraszamy do zgłaszania się w bibliotece do 6 czerwca 2014 r.
Dokładny harmonogram zajęć podamy w późniejszym terminie.

Po ukończeniu kursu klubowiczów czekają zasłużone wakacje (lipiec, sierpień).

Projekt „O finansach… w bibliotece – III edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Fotografia cyfrowa cz. 4