Zakończyły się zajęcia czwartej tury bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Podsumowujące zajęcia obydwu Grup A, prowadzonych przez dyrektora MBP Jacka Żurawskiego, odbyły się 6 czerwca,

Obsługa komputera od podstaw, Gr A1, maj 2014 r. Obsługa komputera od podstaw, Gr A2, maj 2014 r.

5 czerwca po raz ostatni spotkali się uczestnicy Grup B, nad którymi opiekę sprawował Marek Paszkowski.

Obsługa komputera od podstaw, Gr B1, maj 2014 r. Obsługa komputera od podstaw, Gr B2, maj 2014 r.

Każda z grup spotkała się na 8 zajęciach uczestnicząc w 16 godzinach kursu. Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem certyfikatów absolwentom kursu.

W czerwcu klubowicze, którzy zgłosili swój akces, będą uczestniczyć w spotkaniach kursu „O finansach... w bibliotece”.
Dokładny harmonogram zajęć podajemy w artykule informującym o projekcie.
Po ukończeniu kursu klubowiczów czekają zasłużone wakacje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii:
Grupa A1,
Grupa A2,
Grupa B1,
Grupa B2.

Projekt „O finansach… w bibliotece – III edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie zajęć czwartej tury