Biblioteczny system komputerowy MATEUSZ

W piątek (13.06.14 r.), w sali naukowej naszej biblioteki, odbyło się szkolenie dla kierowników i pracowników bibliotek publicznych powiatu włodawskiego.

Szkolenie, 13 czerwca 2014 r.

Bibliotekarze mieli okazję zapoznać się szerzej z funkcjami systemu komputerowego MATEUSZ. Podczas warsztatów utrwalali wiedzę związaną z obsługą bibliotecznego programu omawiając zarówno moduł katalogowania (KASIA) jak i udostępniania (MATEUSZ).

Szkolenie, 13 czerwca 2014 r.

W trakcie spotkania bibliotekarze nabywali nowe wiadomości i utrwalali poznane wcześniej funkcje udostępnione użytkownikom programu.
W części praktycznej wykorzystywali nabytą wiedzę podczas obsługi obu modułów systemu bibliotecznego.

Szkolenie, 13 czerwca 2014 r.

Szkolenie, zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Włodawa, poprowadził Andrzej Kwiatkowski z Gminnej Biblioteki Publicznej w Gościeradowie.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny system komputerowy MATEUSZ