W czwartek, (07 kwietnia) zostałam serdecznie przyjęta przez uczniów klasy II „a” i ich wychowawczynię panią Marzenę Malinowską w Szkole Podstawowej Nr 2 we Włodawie.

Fotografia wykonana na korytarzu szkoły. Grupa dzieci wraz z prowadzącą zajęcia pozuje do fotografii. Dzieci trzymają w dłoniach prace plastyczne na których są kolorowe pisanki. Tło stanowi ekspozycja z kolorowymi symbolami świątecznymi; kurczak, zając, pisanki z dużym napisem Alleluja.

Tematem naszego spotkania były zbliżające się dużymi krokami święta.
Podczas zajęć przeczytałam dzieciom bajkę o przygodach wesołego kurczaczka w teatrzyku obrazkowym.

W oddali, na środku sali, siedzi prowadząca zajęcia z drewnianym teatrzykiem obrazkowym. Dzieci siedzą w ławkach szkolnych, skierowane twarzami do prowadzącej zajęcia. Tło stanowi wystrój klasy.

Następnie dyskutowaliśmy o przygotowaniach do świąt wielkanocnych i dekoracjach jakie powstaną w naszych domach. Podczas zajęć przystąpiliśmy także do warsztatów zdobienia jajek. Powstały piękne i niepowtarzalne pisanki z którymi pozowaliśmy do fotografii na pamiątkę naszego spotkania. Serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam do naszej biblioteki.
Fot. Marzena Malinowska

Małgorzata Topolska