Literatura urlopowa - powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Wczoraj (09.09.2014 r.) w naszej bibliotece odbyło się powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych. Klubowiczki (w DKK dla dorosłych same panie) stawiły się jak zwykle prawie w komplecie.

DKK dla dorosłych - 09 września 2014

Tematem spotkania była dyskusja na temat literatury wakacyjno - urlopowej. Czy w czasie wakacji czytamy inne książki niż w pozostałych miesiącach roku? Czy może czytamy przez cały rok wszystko jak leci pod warunkiem, że nam się podoba? A może czytamy zdecydowanie mniej bo działka, opieka nad wnukami, urlop, bądź inne równie ważne wydarzenia.

DKK dla dorosłych - 9 września 2014 r.

W trakcie spotkania opiekun DKK z ramienia MBP Ewa Krukowska przedstawiła ofertę wydarzeń kulturalnych na najbliższy miesiąc. Wszystkie członkinie klubu zgodnie ustaliły, że będą spotykać się w każdy drugi wtorek miesiąca o godz.16.30.
Do zobaczenia 14.10.2014 r.

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Literatura urlopowa - powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki