Klub Emeryt :) pl i Podstawy tworzenia prezentacji multimedialnej

Dzisiejsze (08.10.14 r.) spotkanie Klubu EmerytUśmiechpl miało na celu przybliżenie uczestnikom zasad tworzenia prezentacji multimedialnej.

Klub Emeryt :) pl i Podstawy tworzenia prezentacji multimedialnej

Podczas dzisiejszych zajęć słuchacze poznali programy służące tworzeniu grafiki prezentacyjnej. Nabyli wiedzę o zasadach obowiązujących podczas wykonywania pokazu multimedialnego oraz cechach jakimi charakteryzuje się właściwie wykonana prezentacja.
W czasie drugiej części spotkania ćwiczyli praktyczne wykorzystanie świeżo nabytej wiedzy.
Dzisiejsze zajęcia nie wyczerpały w pełni zagadnienia tworzenia prezentacji, dlatego temat jeszcze wróci na spotkaniach Klubu.

Zajęcia prowadziła Urszula Panasiuk
Fot. Joanna Orzeszko

Kolejne zajęcia odbędą się 15 października (środa) o godz. 13.00 w sali naukowej.
Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zajęciach.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Podstawy tworzenia prezentacji multimedialnej