Październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych

Wczoraj (14.10.14 r.) w naszej bibliotece spotkały się Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych. Frekwencja dopisała jak zwykle, a głównym tematem dyskusji było podsumowanie spotkania autorskiego z Pawłem Smoleńskim.

Spotkanie DKK dla Dorosłych, 14.10.14 r.

Ponadto opiekun Klubu, Ewa Krukowska, przedstawiła ofertę lubelskich instytucji kultury: Teatru Osterwy, Filharmonii Lubelskiej, Teatru Muzycznego i Teatru Starego. Po burzliwej dyskusji Klubowiczki zdecydowały, że pojedziemy do Teatru Starego na sztukę w wykonaniu studentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie pt. Egzamin z Kosmosu. O oprawę logistyczną związaną z wyjazdem zadba opiekun Klubu.

Spotkanie DKK dla Dorosłych, 14.10.14 r.

Na koniec Panie zapoznały się z nowościami wydawniczymi, które ostatnio otrzymał Klub. Następne spotkanie DKK, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, odbędzie się 13 listopada 2014 r.

Ewa Krukowska

Spotkanie DKK dla Dorosłych, 14.10.14 r.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych