Klub Emeryt :) pl i Obsługa edytorów tekstu

Podczas dzisiejszych (15.10.14 r.) zajęć Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy poznawali podstawy obsługi popularnych edytorów tekstu.

Klub Emeryt :) pl, 15.10.14 r.

W czasie dwugodzinnych zajęć klubowicze poznali wybrane programy służące do edycji tekstu.
Rozpoczęli od zapoznania się z podstawowymi funkcjami programu NOTATNIK, by następnie przejść do omawiania możliwości oferowanych użytkownikom procesora tekstów WordPad, kończąc na zdobywaniu informacji o bardziej zaawansowanym i udostępniającym o wiele więcej opcji edytorze WRITER stanowiącym jeden z programów składowych wieloplatformowego pakietu oprogramowania biurowego LIBRE OFFICE.

Klub Emeryt :) pl, 15.10.14 r.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Kolejne spotkanie odbędzie się 22 października (środa) o godz. 13.00 w sali naukowej i będzie stanowić kontynuację tematu „Podstawy tworzenia prezentacji multimedialnej”.
Natomiast za dwa tygodnie (29.10.14 r.) klubowicze będą poszerzać swoją wiedzę na temat edytora tekstu WRITER z pakietu oprogramowania LIBRE OFFICE.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zajęciach.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Obsługa edytorów tekstu