Klub Emeryt :) pl i Podstawy tworzenia prezentacji multimedialnej cd.

Dzisiejsze (22.10.14 r.) spotkanie Klubu EmerytUśmiechpl dotyczyło zasad tworzenia prezentacji multimedialnej i było kontynuacją tematu rozpoczętego na zajęciach dwa tygodnie temu.

Klub Emeryt :) pl, 22.10.14 r.

Podczas dzisiejszych zajęć słuchacze kontynuowali pracę z programami służącymi tworzeniu grafiki prezentacyjnej. Poszerzali wiedzę o zasadach obowiązujących podczas wykonywania pokazu multimedialnego oraz cechach jakimi charakteryzuje się właściwie wykonana prezentacja.
Ćwiczyli też praktyczne wykorzystanie nabytej wiedzy.

Zajęcia prowadziła Urszula Panasiuk
Fot. Edyta Pietrzak

Kolejne spotkanie odbędzie się 29 października (środa) o godz. 13.00 w sali naukowej i będzie dotyczyło edytora tekstu WRITER z pakietu oprogramowania LIBRE OFFICE.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zajęciach.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Podstawy tworzenia prezentacji multimedialnej cd.