Wykład "Włodawa w pierwszym okresie I wojny światowej" na zajęciach UTW

W czwartek, 23 października 2014 r., w sali naukowej biblioteki odbył się wykład dla uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy we Włodawie.

UTW, wykład 23.10.14 r.

Dzisiejszy, niezwykle interesujący, wykład Włodawa w pierwszym okresie I wojny światowej ilustrowany był bogatą prezentacją przedstawiającą w wersji cyfrowej zdjęcia naszego miasta w przededniu odzyskania przez Polskę niepodległości.
Uczestnicy Uniwersytetu z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji dotyczącej starej Włodawy, historii zapomnianych pomników i nieistniejących dziś domów, które zostały uwiecznione na analogowych fotografiach.

UTW, wykład 23.10.14 r.

Prowadzenie zajęć:
Mieczysław Tokarski, Prezes włodawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego,
Piotr Czyż, Pracownik Działu Historia Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Wykład "Włodawa w pierwszym okresie I wojny światowej" na zajęciach UTW