Podczas dzisiejszych (29.10.14 r.) zajęć Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy zajmowali się podstawami obsługi edytora tekstów. Przez dwie godziny zajęć, prowadzonych przez Dyrektora MBP Jacka Żurawskiego, klubowicze zaznajomili się z możliwościami i korzyściami jakie niesie ze sobą umiejętność posługiwania się edytorem tekstu WRITER z pakietu oprogramowania LIBRE OFFICE.

Klub Emeryt :) pl, 29.10.14 r.

Uczestnicy zapoznali się z narzędziami udostępnionymi użytkownikom edytora. Poznali też funkcje programu umożliwiające pracę z tekstem i grafiką.

Klub Emeryt :) pl, 29.10.14 r.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych udziałem w kursie zapraszamy na spotkanie już w przyszłą środę (5 listopada) w sali naukowej MBP.
Tematem kolejnych zajęć będzie tworzenie grafiki w programie DRAW z pakietu oprogramowania LIBRE OFFICE.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Podstawy obsługi edytora tekstu WRITER z pakietu LIBRE OFFICE