Biblioteka: więcej niż książki! Prezentujemy raport z analizy danych GUS

Polacy przychodzą do bibliotek nie tylko po książki. Biblioteki organizują coraz więcej zajęć i wydarzeń – np. spotkania z pisarzami, wystawy, kursy bankowości elektronicznej. Można w nich skorzystać z coraz większej liczby komputerów, rośnie liczba placówek oferujących e-learning. Zmiany są najbardziej widoczne w bibliotekach z małych miejscowości, uczestniczących od 2009 w Programie Rozwoju Bibliotek – czytamy na stronie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Raport GUS: Co się zmieniło w bibliotekach?

Raport „Co się zmieniło w bibliotekach? Program Rozwoju Bibliotek w danych Głównego Urzędu Statystycznego” znajduje się na stronie FRSI.
Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteka: więcej niż książki! Prezentujemy raport z analizy danych GUS