Podczas dzisiejszych (05.11.14 r.) zajęć Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy poznawali funkcje programu graficznego DRAW z pakietu LIBRE OFFICE.

Klub Emeryt :) pl, 05.11.14 r.

Klubowicze zaznajomili się z możliwościami i korzyściami jakie niesie ze sobą umiejętność posługiwania się programem graficznym. Poznali podstawowe zasady tworzenia rysunków i edycji obrazów.

Klub Emeryt :) pl, 05.11.14 r.

Draw pozwoli Ci na tworzenie wykresów i rysunków od zera. Zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów, więc czemu nie spróbować czegoś prostego z wykresami, ilustracjami? Albo pójdź dalej i z łatwością utwórz dynamiczne ilustracje 3D z efektami specjalnymi. Proste i potężne narzędzie graficzne, na które zawsze czekałeś – czytamy na oficjalnej stronie LIBRE OFFICE.

Klub Emeryt :) pl, 05.11.14 r.

Podczas ćwiczeń uczestnicy korzystali z nowo nabytych umiejętności tworząc kartki świąteczne.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Urszula Panasiuk

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych udziałem w kursie zapraszamy na spotkanie już w przyszłą środę (12 listopada) w sali naukowej MBP.
Tematem kolejnych zajęć będzie obsługa arkusza kalkulacyjnego CALC z pakietu LIBRE OFFICE.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Podstawy obsługi programu graficznego DRAW z pakietu LIBRE OFFICE