Biblioteka wyróżniona w III edycji projektu "O finansach... w bibliotece"

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie została zaproszona na seminarium podsumowujące III edycję projektu „O finansach... w bibliotece”, które odbyło się w dniach 4-5 listopada 2014 r. w Warszawie w Mediatece START-META.

O finansach... w bibliotece, seminarium 4-5 listopada 2014 r.

W seminarium wzięli udział przedstawiciele bibliotek z całego kraju, które uczestniczyły w tegorocznej edycji projektu.
Podczas spotkania naszej bibliotece wręczono wyróżnienie specjalne za udział w projekcie „O finansach... w bibliotece” na najlepszą historię uczestnika spotkań edukacyjnych. W uroczystości wzięły udział przedstawicielki włodawskiej biblioteki Ewa Krukowska i Edyta Pietrzak oraz opiekun regionalny województwa lubelskiego Grzegorz Winnicki (instruktor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie).
Natomiast uczestników kursu reprezentowała p. Józefa Bondarczuk.

O finansach... w bibliotece, zeminarium, 4-5 listopada 2014 r. O finansach... w bibliotece, seminarium, 4-5 listopada 2014 r.

Całość przedsięwzięcia finansowała Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Radiowa relacja z Programu Pierwszego Polskiego Radia nt. III edycji projektu „O finansach… w bibliotece”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteka wyróżniona w III edycji projektu "O finansach... w bibliotece"