Angielski dla seniorów - spotkanie organizacyjne

Angielski dla seniorów, spotkanie organizacyjne, 17.11.14 r.

Dzisiaj (17.11.14 r.) w sali naukowej biblioteki odbyło się spotkanie organizacyjne drugiej tury kursu „Angielski dla seniorów” w ramach Klubu EmerytUśmiechpl.
Kurs został zorganizowany we współpracy z Zakładem Karnym we Włodawie.

Angielski dla seniorów, spotkanie organizacyjne, 17.11.14 r.

W spotkaniu wzięli udział czytelnicy, którzy zgłosili akces uczestnictwa w kursie. Podczas dzisiejszych zajęć omówione zostały sprawy organizacyjne. Kursanci podzielili się na trzy grupy, które będą się spotykać w poniedziałki w Czytelni Działu Regionalnego MBP.

Angielski dla seniorów, spotkanie organizacyjne, 17.11.14 r.

Kurs poprowadzi – wychowawca d.s. kulturalno-oświatowych Zakładu Karnego we Włodawie – mł. chor. Elżbieta Rabczewska.
Opiekunem bibliotecznym będzie: Edyta Pietrzak, kierownik Działu Regionalnego MBP.

Angielski dla seniorów, spotkanie organizacyjne, 17.11.14 r.

Rozpoczęcie drugiej tury kursu było możliwe dzięki uprzejmości ppłk Zbigniewa Wysokińskiego, dyrektora Zakładu Karnego we Włodawie, który wyraził zgodę na oddelegowanie, jako lektora, w ramach współpracy mł. chor. Elżbiety Rabczewskiej.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Angielski dla seniorów - spotkanie organizacyjne