Podczas dzisiejszych (19.11.14 r.) zajęć Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy kontynuowali proces poznawania funkcji programu graficznego DRAW z pakietu LIBRE OFFICE. Pierwsze zajęcia związane z tym oprogramowaniem odbyły się 5 listopada 2014 r.

Klub Emeryt :) pl, 19.11.14 r.

Klubowicze samodzielnie wykonywali kartki świąteczne przypominając i utrwalając sobie wiadomości poznane na pierwszych zajęciach dotyczących programu graficznego DRAW.
Uczestnicy poznawali zasady kompozycji rozplanowując poszczególne elementy dekoracyjne, wstawiali cyfrowe obrazy oraz tworzyli i edytowali tekst zmieniając rodzaje i rozmiary czcionki.

Dzisiejsze spotkanie odbyło się w Dziale Regionalnym MBP.
Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych udziałem w kursie zapraszamy na spotkanie już w przyszłą środę (26 listopada) w sali naukowej MBP.

Tematem kolejnych zajęć będzie obsługa arkusza kalkulacyjnego CALC z pakietu LIBRE OFFICE cd.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Podstawy obsługi programu graficznego DRAW z pakietu LIBRE OFFICE cd.