Rewizyta w Zakładzie Karnym

W czwartek (18.12.2014r.) klubowiczki z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych przy Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie wraz z opiekunem i pracownikami odwiedziły DKK dla Dorosłych w Zakładzie Karnym we Włodawie.

Rewizyta w Zakładzie Karnym, 18.12.14 r.

Ponadto zwiedziłyśmy bibliotekę gdzie zapoznałyśmy się z ofertą biblioteczną i zasadami korzystania.

Na koniec dostałyśmy piękny prezent w postaci aniołka osobiście wykonanego przez skazanych, który dumnie stoi na biurku w Czytelni dla Dorosłych w naszej bibliotece.

Kolejne wspólne spotkanie przewidziano na koniec pierwszego kwartału 2015 r. w związku z planowanym spotkaniem autorskim z Hubertem Klimko - Dobrzanieckim polskim współczesnym pisarzem i poetą.

opiekun DKK
Ewa Krukowska