We wtorek, 13 stycznia 2015 r. w sali naukowej Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie spotkały się Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych.

Dorosli DKK, 13.01.15 r.

Spotkanie rozpoczęło się od omówienia wizyty Klubowiczek u zaprzyjaźnionego DKK działającego przy Zakładzie Karnym we Włodawie. Uczestniczki opowiedziały o wrażeniach związanych ze zwiedzaniem biblioteki, wymieniły się spostrzeżeniami dotyczącymi literatury omawianej podczas wizyty oraz obejrzały zdjęcia znajdujące się na stronach internetowych MBP i ZK.

Dorosli DKK, 13.01.15 r.

W drugiej części spotkania Panie obejrzały fragmenty spektaklu „Malowane słowem i obiektywem”. Nastrojowe fotografie wykonane przez Jacka Zaima i opatrzone literackim komentarzem Urszuli Gronowskiej stanowiły niezapomnianą artystyczną ucztę.
Nie zabrakło też dyskusji o wspaniałym efekcie jaki uzyskali twórcy spektaklu łącząc z powodzeniem te dwie formy artystycznego wyrazu.
Wszystkim zainteresowanym twórczością Jacka Zaima i Urszuli Gronowskiej polecamy stronę internetową Duetu Romantycznego.
Klubowiczkom na spotkaniu towarzyszyła Edyta Pietrzak, kierownik Działu Regionalnego MBP.

Następne spotkanie już 10 lutego o godz. 16.30 w sali naukowej MBP.
Zapraszamy serdecznie.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Literatura inspirowana fotografią na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych