Klub Emeryt :) pl i Obsługa programów i urządzeń graficznych cz. 3

Podczas dzisiejszych (21.01.15 r.) zajęć Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy kontynuowali temat: Obsługa programów i urządzeń graficznych.

Klub Emeryt :) pl, 21.01.15 r.

Klubowicze poznali kolejne narzędzie udostępnione przez platformę internetową Sketchpad. Edytowali zdjęcia uzyskane przy pomocy Webcam FX poznając nowe funkcje oferowane przez program graficzny.
Tworząc cyfrowe obrazy przyswajali zarówno świeżo nabytą wiedzę jak i tę poznaną na wcześniejszych zajęciach.

Klub Emeryt :) pl, 21.01.2015 r.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 28 stycznia 2015 r. o godz. 13.00. Temat: Obsługa programów i urządzeń graficznych cz. 4.
Część spotkania poświęcona będzie przedstawieniu internetowej platformy służącej do rocznych rozliczeń podatkowych oraz prezentacji składania formularzy PIT drogą elektroniczną.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Obsługa programów i urządzeń graficznych cz. 3