Dzisiaj (22.01.15 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw - zakończenie szóstej edycji - 22.01.15 r.

Zajęcia rozpoczęły się w listopadzie 2014 r. Przez ponad dwa miesiące kursanci utrwalali wiedzę z zakresu podstawowej obsługi komputera oraz uczyli się korzystania z oferowanych przez Internet możliwości. Poznali zasady tworzenia i edycji tekstu, zapoznali się funkcjami oferowanymi przez pocztę elektroniczną, wirtualne komunikatory oraz portale społecznościowe.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez Dyrektora MBP Jacka Żurawskiego certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.
Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie szóstej edycji