W środę (28.01.15 r.) podczas zajęć Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy zapoznali się z prezentacją programu służącego elektronicznemu składaniu deklaracji podatkowych oraz kontynuowali temat: Obsługa programów i urządzeń graficznych.

Klub Emeryt :) pl, spotkanie 28.01.15 r.

Pierwsza część spotkania poświęcona była przedstawieniu internetowej platformy służącej do rocznych rozliczeń podatkowych oraz składania formularzy PIT drogą elektroniczną. Informację ilustrowaną prezentacją multimedialną przedstawili: Naczelnik Urzędu Skarbowego we Włodawie Wojciech Jańczak i pracownik US Arkadiusz Lejko.

Podczas drugiej części zajęć nastąpiło podsumowanie i zakończenie cyklu poświęconego obsłudze programów i urządzeń graficznych.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 4 lutego 2015 r. o godz. 13.00. Temat lutowych zajęć: Przegląd ciekawych narzędzi internetowych.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Obsługa programów i urządzeń graficznych cz. 4 oraz elektroniczne rozliczenie podatku za 2014 r.