Klub Emeryt :) pl i Przegląd ciekawych narzędzi internetowych cz. 1

Dzisiejsze (04.02.15 r.) zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl rozpoczęły cykl spotkań poświęconych tematowi: Przegląd ciekawych narzędzi internetowych. Podczas dzisiejszych zajęć uczestnicy zapoznali się z bogatą ofertą proponowaną przez różnorodne strony www.

Klub Emeryt :) pl 02.04.15 r.

Tłumaczyli poszczególne słówka na różne języki używając translatora będącego integralną częścią witryny Google. Zapoznali się z podstawami obsługi polskiego syntezatora mowy Ivona. Porównywali dzisiejszy dzień na osi czasu korzystając z aplikacji HERE IS TODAY. Korzystali z różnorodnych kalkulatorów zamieszczonych na stronie Infor.pl.

Klub Emeryt :) pl 02.04.15 r.

Dla rozrywki, w ramach ćwiczeń relaksujących, próbowali swoich sił na stronach: szarada.net rozwiązując krzyżówki, play-dot-to.com łącząc kropki oraz odsłaniając obrazek na stronie koalastothemax.com.

Zajęcia prowadziła Edyta Pietrzak.
Fot. Ewa Krukowska.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 11 lutego 2015 r. o godz. 13.00. Temat: Przegląd ciekawych narzędzi internetowych cz. 2.
Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Przegląd ciekawych narzędzi internetowych cz. 1