Nasza biblioteka wśród laureatów konkursu "Tablety w Twojej bibliotece"

Z radością informujemy, że wniosek złożony w projekcie "Tablety w Twojej bibliotece" przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Włodawie został oceniony pozytywnie uzyskując 81,5 punktów. Tym samym włodawska książnica znalazła się w gronie finalistów ogólnopolskiego konkursu.
W ramach realizacji konkursu biblioteka otrzyma 6 tabletów Apple iPad Air 16GB Wi-Fi.

Tablety w Twojej bibliotece - projekt

Na stronie internetowej Programu Rozwoju Bibliotek czytamy:

W konkursie wpłynęło 651 wniosków. Oceniła je 12-osobowa Komisja. Wiele wniosków zostało ocenionych bardzo dobrze – wynika z nich, że biblioteki wszechstronnie wykorzystują w swojej pracy nowoczesne technologie, a wiedza bibliotekarek i bibliotekarzy o nowych narzędziach i usługach jest imponująca.

Po to, by jak najlepiej zrealizować cele projektu i przekazać tablety jak największej liczbie bibliotek, postanowiliśmy:
a) przyznać liczbę tabletów wskazaną w formularzu wniosku (od 3 do 6) 121 bibliotekom, które otrzymały od 80 do 97 punktów (na 100 możliwych),
b) przyznać po 3 tablety 112 bibliotekom, które otrzymały od 73 do 79,5 punktów (na 100 możliwych).

Regulamin i więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie Programu Rozwoju Bibliotek.

Informacja:
Fundacja Rozwoju
Społeczeństwa Informacyjnego

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Nasza biblioteka wśród laureatów konkursu "Tablety w Twojej bibliotece"