Szafirowy Jubileusz Wandy Lubczyńskiej-Sawiak

10 lutego 2015 r. obchodziliśmy jubileusz 45-lecia pracy zawodowej naszej koleżanki Wandy Lubczyńskiej-Sawiak.

Wanda Lubczyńska-Sawiak, jubileusz 45-lecia pracy, 10.02.15 r.

Dyrektor MBP Jacek Żurawski złożył Jubilatce gratulacje oraz serdeczne podziękowania za fachowość, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań. Szczególny nacisk kładąc na wieloletnią obsługę czytelników w dawnej Filii nr 3 oraz Wypożyczalni dla Dorosłych, a także opiekę nad liczną grupą stażystów, życząc jednocześnie Jubilatce wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, zawsze dobrego zdrowia, a także wytrwałości i nieprzemijającego poczucia dobrze spełnionego obowiązku oraz satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć.

Małgorzata Zinczuk, Zastępca dyrektora ds merytorycznych MBP, dołączyła się do powinszowań, wręczając w imieniu załogi jubileuszowy upominek.

Nie zabrakło też życzeń i gratulacji od współpracowników.

Spotkanie przebiegło w atmosferze miłych wspomnień przy słodkim poczęstunku, którego uroczystym akcentem był tort przygotowany przez samą Jubilatkę.

Wanda Lubczyńska-Sawiak, jubileusz 45-lecia pracy, 10.02.15 r.

Pani Wandzie życzymy pomyślności, szczęścia i spełnienia marzeń.

Załoga MBP Włodawa

Fot. Edyta Pietrzak