Podczas dzisiejszych (25.02.15 r.) zajęć Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy zapoznali się z przepisami dotyczącymi ulg w rozliczeniu podatku za 2014 r. oraz kontynuowali temat: Przegląd ciekawych narzędzi internetowych.

Klub Emeryt :) pl 25.02.15 r.

Pierwsza część spotkania poświęcona była przedstawieniu przepisów przewidujących możliwość dokonywania odliczeń od podatku.
Informację o przepisach przedstawiły: Zastępca Naczelnika Urzędu Skarbowego we Włodawie Dorota Stasińska-Gomółka oraz inspektor Magdalena Jabłońska.

Podczas drugiej części zajęć uczestnicy poznawali kolejne narzędzia internetowe. Dzisiejsze spotkanie poświęcone było zapoznaniu się z programem służącym do tworzenia prezentacji multimedialnych PREZI oraz z wersją on-line programu graficznego Photoshop.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 4 marca 2015 r. o godz. 13.00. Temat kolejnego spotkania: Przegląd ciekawych narzędzi internetowych.
Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z internetowej platformy służącej elektronicznemu składaniu deklaracji podatkowych.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Przegląd ciekawych narzędzi internetowych cz. 4 oraz ulgi podlegające odpisowi w rozliczeniu podatku za 2014 r.