Informatyka na zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku – cz. 3

W czwartek, 5 marca 2015 r., w sali naukowej naszej biblioteki spotkali się uczestnicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Polskim Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów o/Włodawa.

Spotkanie UTW, 05.03.15 r.

Zajęcia dotyczyły zagadnień wchodzących w zakres tematu omawianego podczas poprzednich (19.02.15 r. i 26.02.15 r.) wykładów – podstaw korzystania z wirtualnej sieci.

UTW, 05.03.15 r.

Podczas czwartkowego spotkania uczestnicy zapoznali się z podstawowymi zasadami korzystania z komputera i urządzeń peryferyjnych. Poznali możliwości jakie daje umiejętność zastosowania rozwiązań technicznych udostępnionych użytkownikom sprzętu komputerowego.
Kontynuowali też proces zapoznawania się z podstawami korzystania ze światowej sieci informacyjnej.

Zajęcia prowadził Marek Paszkowski, opiekun Czytelni Internetowej.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Informatyka na zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku – cz. 3