O książkach Huberta Klimko-Dobrzanieckiego na spotkaniu DKK

We wtorek (10.03.2015 r.) w naszej bibliotece spotkały się Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych. Tematem spotkania była twórczość Huberta Klimko-Dobrzanieckiego na podstawie powieści „Dom Róży” i „Krysuvik”.

Spotkanie DKK dla Dorosłych, 10.03.15 r.

W omawianych nowelach poznajemy losy polskiego podróżnika szukającego swojego miejsca w życiu i niewidomej od urodzenia Islandki.
„Dom Róży” jest przejmującą opowieścią o starości i umieraniu w jednym z najbogatszych krajów świata.

Spotkanie DKK dla Dorosłych, 10.03.15 r.

O wymienionej książce dyskutowałyśmy (DKK - same Panie) ponieważ już 21.04.2015 r. spodziewamy się wizyty w MBP we Włodawie autora książki pana Huberta Klimko-Dobrzanieckiego polskiego pisarza i poety. Spotkanie odbędzie się w ramach Narodowego Programu DKK realizowanego przez Bibliotekę Narodową.
Kolejne spotkanie DKK dla Dorosłych - 14.04.2015 r. o godz. 16.30

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy O książkach Huberta Klimko-Dobrzanieckiego na spotkaniu DKK